Sok z noni

Sok z noni
sok

Sok z noni ma naturalne właściwości, które pozwalają leczyć skutecznie choroby, takie jak zapalenie stawów, bezsenność, zmęczenie, niepohamowany apetyt, cukrzycę i infekcje.
Wiele osób twierdziło, że pomógł im Dentysta Stęszew w leczeniu raku, ale budzi to kontrowersje.
Owoce noni są również reklamowane jako wzmacniacz libido, stabilizator nastroju i poprawiacz apetytu. Mimo, że lista możliwych korzyści soku noni nadal rośnie, nie dowiedziono jeszcze naukowo, że rzeczywiście ten sok ma takie działanie lecznicze. Roślina noni wykorzystywana jest w medycynie i gotowaniu, a także do wyrobu lin i farbowania szmatek. Liście noni używane są do przygotowywania potraw, robienia herbaty, łagodzenia owrzodzenia jamy ustnej i leczenia ran.

Łodygi noni są wykorzystywane natomiast do produkcji lin, broni i części kajaku, nasiona pozwalają zaś trzymać owady z daleka. Cała roślina, wraz z korzeniami jest stosowana jako środek przeczyszczający. Owoce noni można zbierać przez cały rok, jego późniejsze przeznaczenie definiuje, kiedy się je zrywa. Do soków zbiera się twarde i białe owoce, ponieważ dojrzewają one szybko i łatwiej jest z nich produkować sok.

Kiedy stają się w pełni dojrzeje, są miękkie i pęka z nich sok.

Zobacz stronę autora: Fasady aluminiowe